Clothingman / webshop www.clothingman.nl
Players United /
website www.playerunited.com
Zorgverlening PGZ /
website www.pgz.nu
Fysiotherapie Jeanne'd Arclaan.nl /
website www.ysiotherapiejeannedarclaan.nl
Dekker van Velzen /
website  www.dekkervanvelzen.nl
Story Supply, verhalenbank
/ website / www.storysupply.nl
Maxis Muiden /
website & kanskaartactie / www.maxis.nl
Validata Group
www.validatagroup.com / www.vrijwilliger-ok.nl / www.huurder-ok.nl / www.cv-ok.com
Avedon Capital /
www.avedoncapital.com
De Smaak van Italie /
www.desmaakvanitalie.nl
Laura Dufour /
www.hetstijlbureau.nl
Graphit /
www.graphit.nl / concept & realisatie
SushiTime Delivery /
www.sushi-delivery.nl / bestel APP
Soulbranding /
bouw website / www.soulbranding.nl
Uitgeverij Balans /
website / www.objectiefzelfportret.nl
Mammae Mia Kraamzorg /
www.mammaemia.nl
Kinderopvangorganisatie het Kinderhonk /
website / www.hetkinderhonk.nl
Liebeth Reneman
/ bouw website / www.liesbethreneman.com
Biesheuvel Jansen Advocaten
/ huisstijl / website / www.bjtk-law.com
Trove shop / website / www.trove-shop.nl
Sportbedrijf Amstelveen / websites / www.sportbedrijfamstelveen.nl
Swisscom Hospitality Services / internationale marketing / grafische vormgeving & webdesign / www.swisscom.com/hospitality en www.connectedhotel.tv
The Wine&Food Association / websites / www.thewinesite.nl / www.gaultmillau.nl
Lauxtermann Advocaten
/ website / www.lauxtermannadvocaten.nl
Fashion United /webdesign/ www.fashionunited.nl
The Dutch PR Group
/ websites / www.dutchprgroup.com
Het Kunstschrift / bouw website / www.kunstschrift.nl
OmaBobs Snacks / bestelAPP / app.omabobs.nl
Kunstencentrum Aalsmeer / website / www.kunstencentrumaalsmeer.nl
SushiTime / websites / webshops / www.sushitime.nl / www.sushi-delivery.nl
Nederlandse Fluit Academie / website / www.neflac.nl
Center Advies / website / www.centeradvies.nl
Bloom Your Life / website / www.bloomyourlife.nl
Koudijs | website / www.koudijsonline.nl
Home Delivery Service / webAPP
Sjouercasting / website / www.sjouercasting.nl / www.hearmyvoice.nl
Le Beau Gateau / bouw website / www.lebeaugateau.nl
Restaurant Meat West / logo design / website / www.meatwest.nl
Brasserie Halte 3 / logo design / website / www.halte3.nl
Mobilis Fysiotherapie / websites / www.mobilisfysio.nl
Ambrus Clinic / bouw website / www.ambrusclinic.nl